Panel użytkownika

E-mail  
Hasło  
 

Załóż konto Zapomniałeś hasła?
 
Premium

Ciekawe linki 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekun psów rasy małych i miniaturowych

Opiekun psów rasy małych i miniaturowych - Anna

Szanowni Państwo,
od chwili obecnej opiekę sprawuję wyłącznie nad pieskami ras małych i miniaturowych, które ze względu na swoje kruche walory fizyczne i delikatną psychikę potrzebują dużo czułości, uwagi,
spokoju oraz bezpiecznej zabawy ze strony swoich malutkich współtowarzyszy.
Nie musicie się już Państwo obawiać o czworonożnych członków swojej rodziny, że inny większy pies może nieumyślnie zrobić im krzywdę podczas zabawy lub też wystraszyć swoim głośnym szczekaniem.
U mnie macie Państwo pewność, że takie przypadki nie będą miały miejsca.
Moja oferta dotyczy opieki godzinowej, całodobowej, spacerów z psami oraz drobnych usług pielęgnacyjnych w komfortowych warunkach w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem w spokojnej dzielnicy Szczecina na Warszewie.
Kiedy Państwo pracują, pies wcale nie musi być sam - zapraszam do skorzystania z oferty opieki na godziny. Na czas pobytu moi podopieczni stają się pełnowartościowymi członkami naszej rodziny, większość czasu spędzają w moim towarzystwie oraz dodatkowo dorosłej suczki rasy chihuahua.
Ze względu na domową i kameralną atmosferę nie ma u nas tłumu psów (jednocześnie pod opiekę przyjmuję maksymalnie trzy psy), tak aby zapewnić moim gościom jak największy luksus i swobodę. Nie ma u nas klatek, ani boksów, pieski mają do dyspozycji cały dom i ogród.
Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w opiece nad psami, dodatkowo jestem certyfikowanym petsitterem. Opieka nad psami to moja wymarzona praca oraz ogromna pasja, w której zawsze stawiam na jakość, a nie na ilość.
By zapewnić pełne bezpieczeństwo moim gościom przyjmuję wyłącznie psy nieagresywne oraz spokojne. Na życzenie zapewniam transport samochodem.
Serdecznie zapraszam do odwiedzin.
Anna

DoświadczenieOstatnio widziany: 8 lat temu, 2015-11-26 Utworzone: 8 lat temu, 2015-11-26
Cena: Do negocjacji

Zwierzęta:
Kontakt:
Telefon: 607717992
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie prosimy o powołanie się na serwis pet-sitters.pl. Dziękujemy :)
Miejsce opieki:
Zakres opieki:
Możliwe dni opieki:
Miasto/a
Odsłon oferty:
3105

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej